Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

RNK Mühendislik Ltd.; Fabrika, hastane, alışveriş merkezi, otel, konut, ofis, restoran vb. yapılarda ısıtma tesisatı, soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat gibi mekanik tesisat alanlarında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2018 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
RNK Mühendislik Ltd. şeffaf mühendislik tarzı, hızlı ve etkin çözüm üreten bakış açısıyla rakiplerinden farklı bir konumda yer almaktadır.
Sektörün ihtiyacı olan hız, kalite, prensip ve ideallerle çalışır
.
KOSGEB desteği de alan RNK Mühendislik Ltd. kuruluş ve proje bazlı çalışmalarında hibe ve kredi destekleri almaya hak kazanmıştır.
Genç, dinamik kadromuz ile birlikte, şahsi tecrübe ve referanslarımız, farklı bakış açılarımız, kurumsal altyapımız ve gelişime açık amatör ruhumuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermek ticari ilkemizdir.

 

Misyonumuz


Müşterilerimize şeffaf bir mühendislik yaklaşımı ile hizmet vermek ve ihtiyaçlarına yönelik kalıcı çözümler üretmek hizmet anlayışımızın ilk prensibidir. Bu doğrultuda İnsana ve topluma fayda sağlayan ürünler yaratmak RNK Mühendisliğin misyonunu
oluşturmaktadır.

 

Vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da hizmet veren, çalıştığı alanlarda en iyi ve ilerici mühendislik şirketi olmak.

 

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk


Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, ikili ve şirket ilişkilerinde, etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve güvenilir davranarak verilen sözleri tutmak, tutarlılık, erdemli olmak, öncü ve örnek olmak.


Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık


Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip ederek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme merkezli, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek, bizim ve çalışma arkadaşlarımızın sürekli ilerlemesini sağlamak.


Verimlilik ve Etkinlik


Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, gelişimi kar kabul eden bir firma olmak.

 

Kalite ve Sonuç Odaklılık


Ürün ve hizmetleri, verilen sözler doğrultusunda, planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek adım adım ilerlemek ve ulaşmak.

Ekip Çalışması


Proje bazlı ya da süreçler halinde belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket karlılığını ve ilerleyişini gözeterek ulaşmak.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın